-18%
, ,

Filli Boya Betakril Tavan Boyası 17.5 Kg Beyaz


450,00  550,00 

Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Kilogram ile tek katta 5,5-7 m 2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan boyasıdır.

Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile ilk katta %40, ikinci katta %25 oranında inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.

Dokunma kuruması: 1 saat Katlar arası bekleme süresi: 6 saat Son Kuruma: 24 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir).

ÖZELLİKLERİ Betakril Tavan, mat ve pürüzsüz görünüşlü, beyaz, yüksek örtücülüğe sahip bir tavan astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

UYGULANACAK YÜZEYLER Betakril Tavan, eski boyalı ve yeni boyanacak düzgün mineral esaslı iç yüzey tavanlarında kullanılır.

Betakril Tavan uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Eski boyalı ve yeni sıvalı yüzeylere Momento Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.

 

 

Yorumlar

0.0 overall
0
0
0
0
0

İlk yorumu yapan siz olun

Henüz Yorum Yok