-34%
, ,

Filli Momento Silan RG1 15 lt Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası


1.450,00  2.200,00 

Momento Silan Silikonlu Iç Cephe Boya 1,25 Lt-2,5 Lt-7,5 Lt-15 Lt

ÜRÜNLERİMİZ FİLLİ BOYA COLOREXPRESS RENK SİSTEMİ İLE KİŞİYE ÖZEL ÜRETİLDİĞİ İÇİN     İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR.     SİPARİŞİNİZİ BU HASSASİYETLE OLUŞTURMANIZI RİCA EDERİZ.
DAHA FAZLA RENK İÇİN     “MAĞAZAYA SORU SOR” BÖLÜMÜNDEN BİZE ULAŞINIZ. 

MomentoSilan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam    silinebilir ve yıkanabilir özellikte  , iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

ÖZELLİKLERİ

ipeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.

UYGULANACAKYÜZEYLER

İpeksi mat® parlaklığına sahip Momento Silan, iç cephe eski-yeni boyalı/sıvalı tavan- duvar ,alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeyler ve boyanabilir duvar kağıdı üzerine uygun astarlama işlemi Tamamlandıktan sonra uygulanır. Momento Silan ürününden maksimum performans alabilmek ve boyanın kendine has doku ve parlaklığını yakalayabilmek için, ürünün saten alçı ve macun tarzı yüzey düzeltici ürünler ile hazırlanmış zeninler üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir.

İNCELTME

%10 temiz su ile inceltilmesi tavsiye edilir.

 

    

Ürün Özellikleri

  • Renk/Renk Kodu

    Standart

  • Baz

    Su

Yorumlar

0.0 overall
0
0
0
0
0

İlk yorumu yapan siz olun

Henüz Yorum Yok