, , ,

İZELTAŞ Testere Kolu 300 mm


720,00 

İzeltaş 13000000618 30Cm Testere Kolu
İzeltaş markası yüksek kaliteli el aletlerini modern tesislerinde uluslarası standartlarda üreten bir firmadır. Yüksek vasıflı çelikten mamul sıcak dövme parçalar başta otomotiv olmak üzere, makine imalat, inşaat ve ziraat endüstrilerinde profesyonel kullanıcılar tarafından sıkca tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.
İzeltaş sadece Türkiye’de değil dünyada alanında öncü markalardan biridir. Üretiminin her aşamasında kalite kontrolüne tabi tutulan ürünler; fiziksel, metalürjik, kimyasal ve elektriksel testlerden geçirilerek güvence altına alınıyor. Modern yönetim sistemleri ile ve TSE, TSEK, VDE GS gibi ürün kalite belgeleri ve yüksek teknolojisi ile ürünlerini sizlere sunuyor.
İzeltaş 13000000618 30Cm Testere Kolu ürünü yüksek standartlarda, kullanıcısına en yüksek faydayı sağlayacak şekilde, uzun yıllar kullanabilmeniz için üretilmişir. Genişreyon mağazası olarak %100 orjinal İzeltaş ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. İhtiyacınıza uygun İzeltaş ürünleri için sitemizde inceleme yapabilir, işinize uygun olan İzeltaş ürünün kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teknik Detay
300mm
540gr.

Yorumlar

0.0 overall
0
0
0
0
0

İlk yorumu yapan siz olun

Henüz Yorum Yok